Karbikene “Ehitusplatsil”

Selles karbikeses on lisaks ehitusmasinatele (v.a S komplektis) palju erinevaid detaile. Kõiki elemente ei pea isegi samas mängus kasutama, nii jätkub loovust iga kord erinev ehitusmäng välja mõelda. Lisadetailidena on selles komplektis näiteks puidust klotsid, kettad, pulgad, karvatraadid, ümmargused puidustpärlid. Hea midagi meisterdada, lisatud mõned pildid inspiratsiooniks.

Piltidel olevad detailide värvid ja täpsed kogused/kujud võivad karpides tegelikkuses veidi erineda.

Suur komplekt sisaldab kastiautot, teerulli ja traktorit ning palju erinevaid lisadetaile. Kineetilise liiva asemel on võimalik valida plastiliinid. Komplekti hind 39.90€. Soovi korral võib sensoorse vahendi ka välja jätta (nt kodus on olemas), siis on hinnaks 29.90€.

Keskmine komplekt sisaldab kastiautot ja traktorit ning veidi vähem lisadetaile (esemed samad). Võimalik karpi mahutada ka 2*150g plastiliinid.
Soovi korral saab M komplekti paigutada ka suurde lahtritega karpi ning siis mahub juurde kineetiline liiv või suuremad plastiliinid. Sel juhul tuleb komplekti hinnaks 35.90€.

Väike komplekt sisaldab vähem detaile kui M ja L komplektid, ei sisalda masinaid ega liiklusmärke. Soovi korral saab need ise lisada, karbis on selleks veidi ruumi.