Karbikene “Looduses”

See Karbikene mahutab ennast tegelikult väiksesse karpi ära. Kui aga tahad jätta ruumi lapse enda leitud aarete jaoks siis sobib hästi suurem karp või lahtritega karp. Mini komplekti mahub ilusti 3*100g või 2*150g plastiliini.
Fotol sinisesse karpi on mahutatud suur komplekt, teised on mini.

Komplekt sisalab kuuski (osades on keskmine ja väike kuusk roosa), taimi, seeni, karvapalle, lilli, lisaks siilid, lepatriinu ja mesilane, soovi korral ka puidust 2D linnud või loomad. Lilledega saab mängida näiteks “leia samasugune” või “leia sama värv”, samuti loendamine. Kuuskedega mõisted suur, keskmine ja väike. Karvapallid – mõiste pehme, kasutada saab kuidas iganes laps neile “töö” leiab (marjad, sammal, mullahunnik). Laps saab harjutada seade tegemist ja samas oma metsatukas või lilleaasal mängida lastes fantaasial lennata.

Mini komplekt sisaldab vaid puust ja plastikust esemeid, et neid oleks lihtne puhastada, ja oleksid ka “maitsmiskindlad” kui lapsele meeldib suuga asjad üle kontrollida. Kuna selles karbis on esemeid vähe, siis soovikaksin plastiliiniga varianti. Siiski – kui on teada, et lapsel juba suur varandus lisandumas, on ka ilma plastiliinita variant OK :).

See komplekt sensoorset vahendit ei sisalda kuna seda on lihtne ise lisada (nt riis, kuivatatud oad, makaronid). Soovi korral saab juurde valida käsitööplastiliini või kineetilise liiva (+10€ suures karbis).