Karbikene “Muinasjutus”

Muinasjutu Karbikese teeb eriliseks see, et seal saab laps kõige rohkem fantaasiat kasutada ja erinevaid muinasjututegelasi lisada. Karbikese vahenditest saab igale muinasjutule vahva keskkonna luua. Kuigi värviline riis ei ole komplektis, seda on päriselt ka väga lihtne ise teha (eeldusel, et on millega värvida), aga kui tõesti suur soov ja ise ei ole kohe üldse seda tüüpi inimene kes selliseid asju viitsiks teha – anna julgelt teada ja leiame lahenduse. Komplektides on erinevas koguses kunsttaimi, dekoratiivseid pallikesi, plastikust kristalseid lilli, kuldseid, valgeid ja värvilisi klaaskive, karvapalle ja plastikust kristalle. Aa ja lepatriinu, mesimumm ja soovi korral ponid/ükssarved ka, sest ega muinasjututegelasi ei saa kunagi liiga palju olla. Ponid on uued, kuid pakendist eemaldades oli kohati kulumist näha. Lastel see siiski mängu ilmselt ei sega.

Kuigi värviline riis ei ole komplektis, seda on päriselt ka väga lihtne ise teha (eeldusel, et on millega värvida), aga kui tõesti suur soov ja ise ei ole kohe üldse seda tüüpi inimene kes selliseid asju viitsiks teha – anna julgelt teada ja leiame lahenduse.

Komplekt sisalab dekoratiivseid kuuski ning pallikesi, plastikust kristalle ning kristalseid lilli, kunsttaimi ning klaaskive (valged, kuldsed javärvilised). Kuna sensoorne vahend ei ole algselt komplektis on esemed läbipaistvas karbis. Soovi korral on võimalik paigutus lahtritega karpi. See komplekt sensoorset vahendit ei sisalda kuna seda on lihtne ise lisada (nt riis, kuivatatud oad, makaronid). Kui oled valinud paigutamise suurde lahtritega karpi, saab soovi korral juurde valida käsitööplastiliini või kineetilise liiva (+10€ ).

“Muinasjutus” S ehk väike komplekt sisaldab veidi vähem kivikesi, lilli ja taimi, roosasid kuuski on küll samuti kaks aga mõlemad on väikesed, pildilt on need miskipärast välja jäänud. Lisaks saab juurde valida Filly poni (+1.50€).