Karbikene “Ookeanis”

Ookeani Karbikesi on saadaval kolm komplekti. Selles karbikeses on lisaks haidele/delfiinidele veel erinevad taimed, klaaskivid (kuldsed ja/või värvilised), plastikust kristallid ja mereelukad. Sensoorne vahend on sellel karbil võimalik lisaks valida. L karpi mahub kineetiline liiv või plastiliinid. Samas – nii M kui S komplekti võib samuti paigutada lahtritega karpi (+3€), et sinna lisada plastiliin või liiv (+10€). Kõikidesse komplektidesse mahuvad orbeezed ehk geelipallikesed, need võtavad terakastena väga vähe ruumi.

Piltidel olevad detailide värvid ja täpsed kogused/kujud võivad karpides tegelikkuses veidi erineda.

Suur komplekt sisaldab: 2 suurt + 2 väikest haid või delfiini, kunsttaimed, klaaskivid (matid värvilised ja kuldsed), plastikust kristallid ja 12 mereelukat (meritähed, molluskid, karbid). Ühes lahtris on ruumi kuhu valida vastavalt soovile kas plastiliinid või kineetiline liiv. Kui neid lisasid ei soovi, võib komplekt paigutada väiksemasse karpi (-2.50€), vt M suurust.

Keskmine komplekt sisaldab 2 suurt + 2 väikest haid või delfiini ning veidi vähem taimi ja lisadetaile. Soovi korral saab selle paigutada ka suurde lahtritega karpi (+3€), siis mahub juurde ka suuremad plastiliinid või kineetiline liiv (+10€). Sel juhul tuleb komplekti hinnaks 28.90€.

Väike komplekt sisaldab 1 suurt + 2 väikest haid või delfiini ning vähem taimi ja lisadetaile kui M ja L komplektid. Soovi korral saab selle paigutada ka keskmisesse karpi kuhu mahub 2*150g plastiliinid (+6€), hinnaks tuleks siis 17.90€.

Kõikidele komplektidele on lisaks võimalik juurde osta orbeezed ehk geelipallikesed.