Karbikene “Saurused”

Sauruste Karbikest on suur ja väike komplekt. Selles karbikeses on üsna vähe lisadetaile ning suure ja väikese karbikese sisu vahe on peamiselt sauruste arvus. Väike lisade arv jätab ilusti ruumi ka juba kodus olemasolevatele esemetele.

Suur komplekt sisaldab: 6 saurust, palm, kunsttaimed, plastikust kivid ja klaaskivid (mustad ja kuldsed). Lahtritega karbi puhul saab lisaks valida sensoorseks vahendiks käsitööplastiliini või kineetilise liiva. Suure komplekti saab mahutada ka lihtsasse väiksemasse plastkarpi, nii jääb ruumi väiksemateks plastiliinideks, pildil 2*150g palmilehtede all peidus. Laps saab lasta fantaasial lennata ning sauruste maailma mängima sukelduda.

Väike komplekt mahutab 3 saurust ja lisadetailid. Soovi korral saab selle paigutada ka suurde lahtritega karpi (+3€), siis mahub juurde ka plastiliin või kineetiline liiv (+10€). Sel juhul tuleb komplekti hinnaks 14.90/24.90€.

Nagu juba kirjeldatud – sensoorse vahendi saab soovi korral komplektile lisada aga saab ka ilma selleta. Sauruste fännidel on kindlasti kodus juba midagi olemas ka – need saab samuti karpi mahutada.