Broneeri

Enne broneerimist palume lugeda renditingimusi!

Broneerimiseks vali allolevast kalendrist kättesaamise ja tagastamise kuupäev, täida ankeet ning päringu saatmiseks vajuta nupul “Send”.
Broneerimiskalendris on nähtav kuni 3 kuud, kui soovid pikemalt ette broneerida, siis kirjuta oma soovist: info@rendilapsele.ee.
NB! E-R, alates 4 päeva pärast – st, et ei saa valida alguskuupäevaks päeva, mis on lähemal kui 4 päeva ning nädalavahetuse päevi. See on nii selleks, et jõuaksin toote valmis panna ka juhul kui parasjagu Tallinnast ära olen.
Samas – kui on kiirelt vaja, siis helista! Kui vähegi võimalik (st olen kodus) siis ikka saab. Mõnikord on saanud asjad aetud isegi samal päeval :).

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar

To show CAPTCHA, please deactivate cache plugin or exclude this page from caching or disable CAPTCHA at WP Booking Calendar > Settings General page in Form Options section.

Toote/toodete üleandmine ja tagastamine toimub ise kohale tulles TALLINNAS:

Mustamäel – E. Vilde tee 134 kortermaja või lähiümbrus. Tegemist on pisikese ettevõtmise kodukontoriga ning seepärast on vajalik ajavahemiku kokkuleppimine, et teaksin kohal olla.

Kui on soov saada toode postiga (DPD/Itella pakiautomaat või Cargo) – sel juhul kehtib lisatasu vastavalt 25 või 40 eurot.


Kuidas teada kas soovitud perioodiks on vaba toode olemas?

Enamus tooteid on saadaval rohkem kui üks. Kui mingiks perioodiks ei ole ühtegi vaba, on toode märgitud allolevas kalendris. Oma broneerimissoovi võib siiski edastada kuna mõnikord keegi loobub oma broneeringust. Kalendrit uuendatakse jooksvalt.

Siin kalendris näeb BRONEERITUD tooteid: